Ostrovit

( ilość produktów: 320 )

Producent suplementów diety i odżywek dla sportowców OstroVit zauważa, że o tych składnikach musisz wiedzieć. Szczególnie wtedy, gdy chcesz; aby odchudzanie było skuteczne:

Ostrovit - Kontakt ze zdrowiem poprzez suplementację diety!

Kreatyna

Podstawowym zadaniem, jakie ma do wykonania kreatyna jest wpływanie na odnawianie cząsteczek ATP, które są podstawowym nośnikiem energii w organizmie. To dzięki nim mamy wystarczająco dużo energii do pracy i podejmowania nowych wyzwań. Ponadto, jeżeli kreatyny w organizmie jest odpowiednio dużo, białka są stymulowane do pracy, przez co stajemy się dużo bardziej wytrzymali, szybciej się regenerujemy oraz mamy więcej siły. To wszystko jest potrzebne, jeżeli chcemy szybko zgubić zbędne kilogramy.

Melatonina

Melanina odpowiada za rytm dobowy organizmu, poprawia jakość snu i sprawia, że po przebudzeniu jesteśmy wypoczęci. Ponadto, reguluje ciśnienie krwi i poziom kortyzolu. Należy bardzo ostrożnie podejść do jej stosowania, aby nie przesadzić z dawkami, ponieważ w zbyt dużej ilości może mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Witaminy

Ich nie może zabraknąć w organizmie żadnej osoby, która chce się odchudzić. Powinny one pochodzić z warzyw i owoców, ale potrzebna jest również dodatkowa suplementacja. To wszystko przełoży się na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów z odchudzania.

Aminokwas

Jeżeli jesteś na diecie redukcyjnej, aminokwasy trzeba mieć pod kontrolą. Dzięki temu, że będzie ich dostarczanych do organizmu odpowiednio dużo, nie będzie żadnych problemów z szybką redukcją tkanki tłuszczowej i z utrzymaniem pełnego procesu odchudzania na odpowiednim poziomie. Beta alanina
Jest to suplement, który w bardzo dobry sposób. Z organizmu usuwany będzie nadmiar tkanki tłuszczowej, a tym samym efekty odchudzania będą bardzo dobre.

Odżywki

Bez nich odchudzanie, jak i budowanie masy mięśniowej nie jest możliwe, dlatego odżywki warto stosować, jeżeli chcesz zadbać o swój wygląd. Oczywiście, trzeba pamiętać, aby stosować je racjonalnie i zgodnie z zaleceniami. Wtedy odżywka białkowa w żaden sposób nie zaszkodzi. Cytrulina
Jest to składnik, który działa w sposób stymulujący na organizm. Pomaga skutecznie wytwarzać energię, a jednocześnie wzmacnia siłę, która jest niezbędna podczas wysiłku fizycznego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel