HERBS & EXTRACTS LINE

( ilość produktów: 52 )

Herbs&Extracts Line to linia produktów wytwarzanych z naturalnych składników. Wysokiej jakości ekstrakty roślinne, produkowane w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne i dostępne dane, to bogate źródło składników takich jak witaminy, minerały, czy budulce tkanek i elementów wpływających na właściwe funkcjonowanie układów, w tym układu hormonalnego, nerwowego, immunologicznego, czy trawiennego. Herbs&Extracts Line to seria suplementów diety dla osób aktywnych fizycznie, których zapotrzebowanie na wartości odżywcze oraz inne, elementarne składniki wzrasta, jak również dla osób, które pragną cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

Preparaty produkowane są za pomocą różnego rodzaju ekstraktacji. Zarówno w sposób tradycyjny, jak w przypadku witanolidy, saponiny, bakozydy oraz w oparciu współczynnik DER, który precyzuje ilość surowca roślinnego, niezbędnego do otrzymania określonej ilości ekstraktu.

Herbs&Extracts Line to produkty stworzone z myślą o wybrednych i wymagających klientach. Tworzone z troską o jakość oraz funkcjonalność, przy zastosowaniu oryginalnej formuły, stanowią źródło ważnych elementów oraz związków codziennej diety, których przyjmowanie wpływa na pracę całego organizmu, poprawia nastrój, koncentrację, wpływa na efekty treningowe, czy dostarcza niezbędnej do treningu i działania energii.

Produkty stworzone zarówno w oparciu o kompleksowe jak i dedykowane poszczególnym układom i narządom działanie, w zależności od potrzeb klienta.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel