WPC80.eu

( ilość produktów: 16 )

WPC80.eu to rewolucyjny suplement diety, bogaty w proteiny - stanowią aż 80% całkowitego składu suplementu! Rozwiązanie idealne dla osób aktywnie podejmujących się intensywnych treningów fizycznych, jako uzupełnienie codziennego zapotrzebowania na białko. Suplement diety polecany także jako urozmaicenie i dodatek diety codziennej dla osób, które pragną dostarczyć organizmowi optymalną ilość protein. W szczególności pomocny w trakcie budowania suchej masy mięśniowej. WPC80.eu to najwyższa jakość i bogata oferta smakowa. Preparat stosowany zarówno przez profesjonalnych sportowców bez różnicy na uprawianą dyscyplinę sportu jak i osoby amatorsko lub rekreacyjnie uprawiające sporty.

WPC80.eu to doskonałe źródło protein, czyli wartości odżywczych oraz energii niezbędnych organizmowi zarówno przed jak i po treningu. Dzięki bogatej zawartości aminokwasów, mięśnie zostają skutecznie pobudzone, co polepsza wyniki osiągane w trakcie treningów. Dostarczenie odpowiedniej ilości budulca zapewnia zdrowy oraz pełnowartościowy rozwój tkanki mięśniowej, dodatkowo składniki zawarte w suplemencie zapobiegają katabolizmowi.

Koncentrat białka serwatkowego to najlepszy, dostępny suplement diety stosowany podczas budowania wymarzonej sylwetki. Wysoka jakość produktu, formuła dopracowana do potrzeb klientów oraz przeznaczenia zapewnią świetnie wyniki podczas treningów. Suplement białkowy dodatkowo przyśpiesza regenerację organizmu, dzięki czemu wykonywane ćwiczenia mogą być intensywniejsze, co potęguje efekt treningów.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel