AMINOKWASY

( ilość produktów: 58 )

Aminokwasy to podstawowy budulec białek oraz peptydów. Składnik niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ważny w zdrowej, zbilansowanej oraz pełnowartościowej diecie. Wśród znanych nam aminokwasów, część z nich nie ulega syntezie, dlatego niezbędne jest ich dostarczenie w łatwiej do przyswojenia postaci.

Suplementy diety, bogate zarówno w poszczególne aminokwasy,jak i złożone mieszanki, to źródło aminokwasów, które zapewnia energię oraz pozwala zachować właściwe, optymalne działanie poszczególnych układów oraz całego ciała. Zalecane w codziennej diecie, celem jej wzbogacenia, a w szczególności osobom aktywnym fizycznie. Aminokwasy biorą udział w regeneracji tkanki mięśniowej oraz procesach metabolicznych, pomagają przyswajać inne, ważne dla organizmu składniki. Chronią również przed katabolizmem.

Suplementy diety oparte na mieszankach aminokwasów, w szczególności o rozgałęzieniu łańcuchowym BCAA to preparaty popularne i często stosowane przez osoby, którym zależy na zwiększeniu wytrzymałości mięśniowej, wyższym poziomie energii oraz lepszych wynikach podczas treningów. Dodatkowo, aminokwasy pozytywnie wpływają na układ immunologiczny, czy połączenia nerwowe, co przekłada się na poziom koncentracji.

Stosowanie suplementów diety z kategorii aminokwasy to pewność, że Twoje mięśnie otrzymają niezbędną do rozbudowy oraz regeneracji ilość aminokwasów, a procesy metaboliczne będą zachodzić w prawidłowy sposób.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel