BOOSTERY AZOTOWE

( ilość produktów: 13 )

Boostery azotowe najczęściej występują w postaci odżywek używanych przed treningiem. Stosowanie tego rodzaju preparatów przekłada się na "uczucie pompy", co zarówno polepsza rezultaty podczas ćwiczeń w sferze fizycznej, jak również dodaje kopa i zapewnia większą motywację do ćwiczeń.

Głównym zadaniem boosterów azotowych jest zwiększenie obwodu mięśniowego w trakcie ćwiczeń. Rozszerzenie naczyń krwionośnych w mięśniach oraz polepszony przepływ krwi umożliwiają szybszy transport tlenu do tkanki mięśniowej.

Treningi okażą się efektywniejsze a osiągane rezultaty zdumiewające. Przyśpieszona regeneracji w trakcie oraz po treningu dodatkowo motywuje do dalszego działania, niweluje także uczucie zmęczenia oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia zapaści katabolicznej. Booster azotowy to suplement diety, który aktywuje tlenek azotu, czyli naturalny związek, odpowiedzialny za pompę mięśniową.

Boostery azotowe mają wpływ na procesy metaboliczne. Wzbogacone węglowodanami, czy aminokwasami z łańcucha BCAA, witaminami lub kreatywną, pomagają w rozbudowie masy mięśniowej. Kolejny must have, chętnie stosowany przez profesjonalistów jak i osoby średnio zaawansowane a także zaczynających przygodę z treningiem siłowym. Często stanowią źródło motywacji, energię do działania oraz dostarczają radości z osiąganych efektów. Z uwagi na zwiększenie wytrzymałości, boostery azotowe stosowane są przez osoby uprawiające zarówno sporty siłowe jak i wytrzymałościowe - biegi długodystansowe, kolarstwo, czy pływanie.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel