BOOSTERY TESTOSTERONU

( ilość produktów: 7 )

Suplement diety w szczególności dedykowany mężczyznom. Testosteron odpowiedzialny jest za wzrost oraz szybszą regenerację masy mięśniowej. Właściwy poziom testosteronu zapewnia energię oraz siłę do działania, wpływa na efektywność ćwiczeń, przekłada się zarówno na wygląd fizyczny jak i dobre samopoczucie mężczyzn.

Ten innowacyjny preparat chętnie stosowany jest przez profesjonalnych boydybuilderów oraz osoby, którym zależy na estetycznej, wyrzeźbionej sylwetce. Testosteron, jako hormon, odpowiada za przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej oraz na zwiększoną gęstość kości. Podnosi sprawność fizyczną i ogólną wytrzymałość ciała oraz szkieletu, w szczególności ważną dla osób regularnie ćwiczących, zarówno z własnym ciężarem ciała jak i przy użyciu obciążeń. Polecany również w dojrzałym wieku regularnie uprawiającym sporty, z uwagi na możliwy, niższy poziom produkcji testosteronu przez organizm.

Boostery testosteronu, przez unikatowy sposób działania oraz pomoc w produkcji testosteronu, podnoszą męskie libido, co przekłada się na możliwość dłuższego treningu oraz szybszą regeneracją organizmu. W trakcie ćwiczeń wpływa na "efekt pompy", mięśnie są w stanie wykonywać intensywniejszy trening, a każdy mężczyzna szybko odczuje rezultaty stosowania preparatu.

Więcej zapału do ćwiczeń, siła, zawziętość, szybsza regeneracja i rozbudowa suchej masy mięśniowej oraz zwiększony apetyt seksualny, booster testosteronu to rewolucyjny i nowoczesny suplement diety, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel