KREATYNA

( ilość produktów: 18 )

Najbardziej rozpoznawalny, najczęściej kojarzony z odżywkami preparat - kreatyna - to suplement chętnie i powszechnie stosowany przez sportowców, którym zależy na efektywnym budowaniu masy mięśniowej, dostarczeniu niezbędnego budulca do tkanki oraz wyższym poziomie wytrzymałości.

Chyba najlepiej udokumentowana naukowa wśród suplementów, kreatyna naturalnie występuje w ludzkim organizmie i jest jego integralnym elementem. Jednak w wyniku treningów ilość produkowanej w ciele kreatywny może być niewystarczająca względem zapotrzebowania na ten składnik. Dlatego zalecane jest stosowanie tego suplementu, celem dostarczenia ilości niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania poszczególnych układów oraz właściwego rozwoju i przyrostu masy mięśniowej.

Kreatyna odpowiada za odtworzenie wysokoenergetycznego związku adenozynotrójfosforanu. Przyśpiesza regenerację mięśni po intensywnym treningu. Suplement z którego korzystają zarówno profesjonaliści jak i osoby rekreacyjnie, czy profilaktycznie podejmujące różnego rodzaju aktywności fizyczne. W pełni zdrowy dla ciała, stanowi najpopularniejsze źródło energii. Powszechny anabolik.

Dodatkowo kreatyna wspiera proces resyntezy glikogenu stanowiącego zapasowe źródło energii, co również przekłada się na zwiększoną wytrzymałość mięśni oraz organizmu w trakcie ćwiczeń, a także na osiągane efekty. Zwiększona odporność na zmęczenie, zwiększona gęstość kości, przeciwdziała zanikowi mięśni, przyśpiesza regenerację, niweluje zmęczenie.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel