ODŻYWKI BIAŁKOWE

( ilość produktów: 28 )

Z uwagi na wysokie zapotrzebowanie organizmu na ten składnik codziennej diety, niejednokrotnie zarówno profesjonalni kulturyści, czy osoby uprawiające crossfit chętnie stosują suplement diety jakim są odżywki białkowe.

Unikatowy i dostosowany względem przeznaczenia skład preparatów zapewnia niezbędną do prawidłowego wzrostu masy mięśniowej ilość składników odżywczych oraz budulca tkanek i narządów, w tym układu krwionośnego czy hormonalnego. Dostarczenie odpowiedniej ilości białek skutecznie niweluje ryzyko wystąpienia zapaści katabolicznej oraz efektywnie przekłada się na rozwój rozwój mięśni, ich wytrzymałość a także ogólne rezultaty uzyskiwanie podczas ćwiczeń.

Organizm ludzki przyswaja białka wraz z pożywieniem. Jednak bogate w ten budulec produkty mleczne, mięso oraz ryby w przypadku regularnych ćwiczeń, okazują się źródłem niewystarczającym do uzupełnienia braków w diecie, powstałych w wyniku aktywności fizycznej. Odżywki białkowe to zdrowy, naturalny oraz skuteczny sposób na wzbogacenie codziennej diety, a przede wszystkim ich formuła zapewnia łatwe i szybkie przyswojenie białka przez organizm.

Polecane również osobom, które z wielu przyczyn nie są w stanie lub nie stosują w diecie produktów mięsnych, czy pochodzenia zwierzęcego, celem uzupełnienia niezbędnych oraz pełnowartościowych składników odżywczych. Zapewnia to właściwe funkcjonowanie organizmu oraz dobre samopoczucie.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel