ODŻYWKI WĘGLOWODANOWE

( ilość produktów: 12 )

Odżywki węglowodanowe to nieodzowny element diety każdej osoby uprawiającej sporty, zwłaszcza siłowe bądź wytrzymałościowe. Do prawidłowego rozwoju sylwetki oraz uzyskania optymalnego efektu podczas ćwiczeń, niezbędne jest dostarczenie organizmowi wystarczającej ilości węglowodanów, które stanowią świetne źródło energii.

Ilość dostarczanych wraz z pożywieniem węglowodanów może okazać się niewystarczająca do utrzymania rozrostu bądź odpowiedniej masy mięśniowej. Węglowodany chronią ciało przed katabolizmem, dlatego odżywki węglowodanowe to chętnie stosowany preparat.

Z uwagi na kompleksowe działanie oraz elementarną funkcję w budowie ciała oraz funkcjonowaniu poszczególnych układów, zaleca się stosowanie odżywek węglowodanowych celem zadbania o zdrowie. Zbilansowana dieta, bogata w składniki odżywcze, wspomaga odżywkami węglowodanowymi, to pewność znakomitych rezultatów podczas ćwiczeń. Dodatkową zaletą jest szybsza regeneracja potreningowa oraz większa motywacja do ćwiczeń. Dzięki odżywkom węglowodanowym treningi mogą trwać dłużej oraz przebiegać w sposób intensywniejszy. Należy pamiętać, że w przypadku osób trenujących dwie godziny dziennie, zaleca się przyjmowanie od 4 do 7 g węglowodanów na każdy kilogram mięśni. Z racji, że spożywanie węglowodanów przekłada się na wytrzymałość mięśni, odżywki te chętnie stosowane się przez kolarzy, osoby uprawiające sztuki walki, biegi długodystansowe, czy pływanie.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel