REDUKTORY TŁUSZCZU

( ilość produktów: 21 )

Suplementy diety zaliczane do reduktorów tłuszczu, inaczej określanych jako fat burner to preparaty wspierające spalanie tkanki tłuszczowej. W połączeniu z aktywnościami fizycznymi przynoszą bardzo efektowne rezultaty, ale zalecane są również osobom, które przy mniej intensywnych ćwiczeniach pragną zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Działanie tego rodzaju suplementów oparte jest na procesie termogenicznym.

Często stosowane w tego typu suplementach: guarana, kofeina, czy synefryna mają za zadanie podnieść temperaturę ciała, co z kolei przekłada się na szybsze oraz efektywniejsze spalanie kalorii. Reduktory tłuszczu pobudzają nasz organizm do korzystania z rezerw pod postacią tkanki tłuszczowej, która zostaje skutecznie zniwelowana, a optymalne efekty zostają osiągnięte w połączeniu z ćwiczeniami, które dodatkowo pozwalają na uzyskanie estetycznej oraz umięśnionej sylwetki.

Reduktory tłuszczu działają dwupłaszczyznowo.W procesie termogenezy ciało spala kalorie poprzez utrzymywanie odpowiedniej temperatury a nawet dzięki jej podwyższeniu. W procesie lipolizy procesy energetyczne w komórkach tłuszczowych przebiegają w sposób intensywniejsze, co prowadzi do szybszego spalania tkanki tłuszczowej. Proces ten zachodzi dzięki dwóm rodzajom hormonów: adrenalinie oraz noradrenalinie.

Dodatkowym atutem ze stosowania suplementów diety z grupy reduktorów tłuszczu, jest zastrzyk energii, jakiego dostarczają oraz niwelacja uczucia zmęczenia, co można wykorzystać podczas treningów.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel