WITAMINY I MINERAŁY

( ilość produktów: 72 )

Kompleksowe działanie witamin oraz minerałów przekłada się na funkcjonowanie poszczególnych układów oraz całego organizmu. Układ hormonalny, trawienny, krwionośny a także immunologiczny zależne są od różnego rodzaju witamin oraz minerałów dostarczanych wraz z pożywieniem.

Jednak nie każdy rodzaj witamin, czy minerał jest uzyskiwana dzięki codziennej diecie, niektóre z tych ważnych elementów nie są syntetyzowane przez ludzki organizm, dlatego niezbędne jest dostarczanie ich z zewnątrz, w postaci gotowych rozwiązań suplementowych.

Niedobór tych elementarnych składników wiążę się z brakiem koncentracji, uczuciem zmęczenia, podatnością na stres a nawet obniżoną efektywnością w trakcie ćwiczeń bądź brakiem postępów w treningu. Każdy, kto podejmuje się aktywności fizycznej, narażony jest na niedobór poszczególnych witamin, czy minerałów, co skutkuje także dolegliwościami zdrowotnymi bądź kiepskim samopoczuciem. Aby tego uniknąć, codzienne stosowanie suplementów diety stworzonych na bazie witamin i minerałów zapewnia dawkę energii potrzebną do działania, urozmaica oraz wzbogaca dietę, a także pozwala zachować dobry stan zdrowia i samopoczucia.

Właściwe funkcjonowanie poszczególnych narządów i układów jest możliwe dzięki odpowiednim składnikom. Zarówno transport tlenu do tkanek, jak i działanie układu trawiennego i procesy metaboliczne, to elementy ważne podczas treningu, od których uzależnione są rezultaty ćwiczeń.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel