Pozostałe

( ilość produktów: 12 )

Ziarna to pojęcie bardzo obszerne i ogólne, pod którym kryje się wiele rodzajów produktów bogatych w niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu składników.  

Ziarna bogate są w różnego rodzaju witaminy, białko, błonnik, tłuszcze, stanowią idealne uzupełnienie codziennej diety, zarówno dla osób aktywnych fizycznie, których zapotrzebowanie na różnego rodzaju składniki budulcowe znacząco wzrasta, jak i przez osoby, które praktykują zdrowy tryb życia, dietę wegańską bądź wegetariańską.  

Ziarna to źródło wartości odżywczych, świetny dodatek do różnego rodzaju potraw a także produkt niejednokrotnie stosowany w produkcji zdrowych i naturalnych olei.  W naszej ofercie dostępne są miedzy innymi ziarna dyni oraz ziarna czarnuszki. Bardzo popularne, chętnie stosowane, również przez osoby uprawiające fitness, kulturystykę, czy różnego rodzaju sporty drużynowe.  

Wysoka wartość odżywcza, w krótkim czasie przywrócić siły, dostarczy energii do treningu, uzupełni ewentualne braki w diecie. Zawartość węglowodanów, kwasów nasyconych, to kolejne powody, dla których ziarna są produktem chętnie używanym w codziennej decie.  

Często stosowane jako dodatek do różnego rodzaju mięs i sałatek, stanowią urozmaicenie nie tylko diety ale również walorów smakowych potraw. Mają wpływ na różnego rodzaju układy w organizmie człowieka, w tym układ nerwowy, trawienny, immunologiczny. Podnoszą poziom naszej koncentracji, usprawniają procesy myślowe, a także mają wpływ na wygląd skóry

      Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
      Zamknij
      pixel