Produkty wysokobiałkowe

( ilość produktów: 5 )

Produkty wysokobiałkowe zostały stworzone w trosce o osoby, którym zależy na efektownej rozbudowie masy mięśniowej. Białka to podstawowy budulec tkanki mięśniowej. W wyniku intensywnego, wyczerpującego treningu, zapotrzebowanie organizmu na białko znacząco wzrasta, a zaspokojenie tych potrzeb za pomocą tradycyjnej diety może okazać się niemożliwe. Szacuje się, iż w związku z treningiem, organizm potrzebuje od 4 do 10 gram białka na każdy kilogram masy ciała. Zwykła dieta, nawet bogata w proteiny, może okazać się niewystarczającym źródłem tego budulca. Dlatego stworzone zostały produkty wysokobiałkowe, zawierającej proteiny w postaci łatwej do przyswojenia, o wysokiej zawartości białka, co umożliwia szybkie przyswojenie niezbędnej do prawidłowego rozwoju tężyzny fizycznej składnika.

Stosowane przez profesjonalnych sportowców, tak samo przez bodybuilderów, osoby uprawiające sztuki walki bądź sporty wytrzymałościowe jak biegi długodystansowe, kolarstwo oraz amatorów wielu dyscyplin sportowych. Produkty wysokobiałkowe to produkty najwyższej jakości, stworzone z dbałością o każdy szczegół, w oparciu o naturalne składniki. Zapewniają niezbędną do działania energię, dostarczają budulca, wpływają na funkcjonowanie poszczególnych narządów oraz układów.

Niwelują możliwość wystąpienia zapaści katabolicznej, przyśpieszają proces regeneracji tkanki mięśniowej oraz pomagają zwłaszcza w przypadku budowaniu suchej masy mięśniowej.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel